Roman Špička

Výuka angličtiny s Ivetou je jedním slovem super 😊
Vždy připravené hodiny, zajímavá témata, konverzace a hlavně pořád něco nového.
Na každou lekci se opravdu těším a je to pro mne příjemně a hlavně účelně strávený čas.
Děkuji Ivětě za můj posun v angličtině a hlavně za její znalosti, které dokáže předat a její trpělivost😊

Obchodní ředitel
12. 2. 2024

Edita Kozlová

Iveta, konečně trpělivá a sympatická lektorka, která dokáže přizpůsobit výuku na míru mým potřebám a nešetří motivací. Výuka je zábavná a zároveň efektivní. Aplikace pro slovní zásobu je pro mě velkým pomocníkem. Doporučuji.

Office Administrator
19. 9. 2023

Zbyněk Šimek

Na naší výuce mě nejvíce baví princip vizuální paměti, tedy učím se nejen tím co říkám, ale i tím co vidím. Nejedná se tedy o výuku nudným drilem, ale o nenásilnou a poctivou výuku zábavnou formou.

Iveta na každé naší lekci poctivě zapisuje slovíčka (která neznám) do aplikace Quizlet a já si je pak mohu v klidu kdykoliv zopakovat a zlepšovat tak svou slovní zásobu. Příprava na každou hodinu je precizní a je zasílána dostatečně dlouhou dobu dopředu, takže se mohu i já připravit na to, o čem si budeme povídat. Iveta je skvělá lektorka s lidským přístupem a smyslem pro propojení vizuální angličtiny a moderních technologií. Určitě mohu bez zaváhání doporučit.

C# Programátor
6. 9. 2023

Monika Hudeková

Výuka pod Ivety taktovkou je příjemná a hlavně přirozená věc. Dokáže hodinu vždy uzpůsobit pochopitelně nejenom úrovni angličtiny, ale i člověku a jeho náladě. Po dlouhé době po škole jsem objevila nějaké mezery v gramatice a Iveta se perfektně zaměřila na toto místo, ale vůbec ne drilem, ale zábavnou a interaktivní formou, zahrnující poslech, dialog i čtení. Z lekcí si s sebou nesu nejenom vizualizační pomůcky, ale hlavně sebevědomí z mluveného projevu, které mi předtím scházelo.

1. 9. 2023

Denisa Ricigliano

Na Ivetě velice oceňuji schopnost motivovat a probudit chuť do studia angličtiny. Na žádné lekci nechybí různorodé aktivity a velikým benefitem jsou pro studenty autentické materiály s využitím induktivní metody.

Lektorka italštiny, www.italstinarici.cz
1. 9. 2023

Marcela Bartůňková

S Ivetou spolupracujeme na vývoji učebního materiálu pro výuku angličtiny v prvnich třídách ZŠ. Při práci na projektu využívá praktické zkušenosti z výuky, které dovede zkombinovat s naprosto originálními nápady. Ivetě záleží nejen na vysoké jazykové a didaktické kvalitě materiálů, ale i na grafickém designu a praktickém provedení. Spolupráce s ní je velmi inspirativni a otevřela mi nový pohled na výuku angličtiny u nejmenších dětí.

odborná redaktorka, Klett nakladatelství
17. 8. 2023

Jitka

Iveta je pro mě osobně neuvěřitelně inspirující a kreativní člověk. Má ohromující schopnost pracovat s vizualizací a díky jejímu osobitému přístupu se pro mě učení angličtiny stalo mnohem zábavnějším. Každá lekce je naprosto precizně připravená a způsob, jakým dokáže propojit teorii s praktickým cvičením a aplikovat získané znalosti v různých kontextech, je skutečně velmi účinný. Ivety progresivní a moderní výuka zahrnuje různé interaktivní prvky a aktivity, které jsou tematicky často prokládané audio i video nahrávkami. Její nadšení nás všechny motivuje k aktivní účasti a skutečnému zájmu posunout naše jazykové schopnosti a nabyté dovednosti dále rozvíjet.

ASBIS CZ
15. 8. 2023

Andrea Niklová

Maximální spokojenost, neustálá motivace se zlepšovat. Hodiny nejsou nudné, jsou zábavné. Lektorka vždy připravená na 100%. Doporučuji všem💯💯

PERI, Marketing
15. 8. 2023

Vladimír Hajník

Díky lektorce Ivetě se mě zlepšuje angličtina. Má skvělou aplikaci na které můžu trénovat a vše je interaktivní, tématické a lekce jsou zajímavé. Rozhodně doporučuji vyzkoušet její služby.

Graphic Designer
7. 8. 2023